Informacija

Iorouosta.lt siūlo patogias keliones, komfortiškais mikroautobusais visoje Lietuvoje. Važiuojame iš oro uostų ir į juos, o tvarkaraštis būna suderintas su populiariausių skrydžių grafikais, kad kelionės būtų patogios ir greitos. Tiesa, paėmimo laiką taip pat deriname su kiekvienu keleiviu individualiai.

Iorouosta.lt – komfortiškas bei saugus transportas Lietuvoje

Keliaujant ilgus atstumus bei važiuojant kelias valandas nebus progos pavargti, nes mūsų mikroautobusai yra su visais šiuolaikiškais patogumais. Iorouosta.lt transportas yra su patogiomis, atlenkiamomis sėdynėmis, vėsinančiu arba šildančiu oro kondicionieriumi bei nemokamu Wi-Fi, kuriuo galėsite naudotis visos kelionės metu.  

Mikroautobusas ekspresas – nebrangios kelionės

Mūsų mikriukai yra ekspresas, todėl net ir ilgos tarpmiestinės kelionės neprailgs. Vežame keleivius visoje Lietuvoje. Dažnai kursuojame tarp didžiųjų miestų bei oro uostų, tačiau taip pat užsukame ir į mažesnius miestus. Klaipėdoje galime keleivius paimti ir pavežti iki jų namų, biuro ar kito nurodyto adreso.

Bilietai – gera kaina, todėl tarpmiestinis transportas keleiviams bei jų bagažui bus ne tik patogus, tačiau ir nebrangus!

Specialios nuolaidos ir pasiūlymai

Grupės, vaikai ir šeimos gali keliauti dar pigiau. Mes siūlome ypatingas nuolaidas grupėms bei didelėms keleivių grupėms, o tuo pačiu ir pastoviems klientams, su kuriais sudarysime ilgalaikes sutartis. Dėl nuolaidų ir ypatingų kainų reikia kreiptis telefonu.

Kilo klausimų apie pervežimą?

Jeigu kilo klausimų apie pervežimo paslaugas arba į savo klausimą neradote atsakymo mūsų interneto puslapyje, drąsiai kreipkitės į mus telefonu ir mes atsakysime į rūpimus klausimus.