KAUNAS – KLAIPĖDA, PALANGA PERVEŽIMAI IŠ/Į ORO UOSTĄ

Jeigu jūs ieškote būdo patogiai, saugiai ir greitai nuvykti iš/į Kauno ar Palangos oro uostus bei Klaipėdą, mes galime tai pasiūlyti. Iorouosta.lt mikroautobusai yra bene geriausias transportas tada, kai norisi pailsėti prieš skrydį arba ramiai grįžti namo po jo. Mūsų tvarkaraštis yra suderintas su populiariausiais skrydžių atvykimo ir išvykimo laikais, tačiau dėl maksimalaus patogumo visus grafikus taip pat deriname ir su kiekvienu keleiviu individualiai.

Kauno oro uostas – Klaipėda, Palanga mikroautobusai

Visada norisi, kad kelionė būtų patogi ir saugi, tai galioja ir kelionėms iš Kauno oro uosto į Klaipėdą ar Palangą. Saugumu rūpinasi mūsų vairuotojai, kurie yra profesionalai, o komfortą garantuoja ne tik patogūs tvarkaraščiai, tačiau ir patogios, atlošiamos sėdynės, kondicionieriai, palaikantys malonią oro temperatūrą šaltuoju ir šiltuoju metų laiku bei nemokamas Wi-Fi tinklas, kuris leis palaikyti ryšį su mylimaisiais, draugais arba kolegomis visos kelionės metu.

Keliaujant šeimoms, grupėms bei vaikams galime pritaikyti nuolaidas ir pasiūlyti pervežimo paslaugas dar pigiau. Dėl tikslių kainų ir informacijos apie nuolaidas reikėtų kreiptis telefonu!

Palangos oro uostas –  Kaunas, Klaipėda mikroautobusai

Pervežimas iš Palangos oro uosto į Kauną ar Klaipėdą yra neatsiejamas ir nuo bagažo vežimo. Mūsų mikroautobusai yra ne tik erdvūs, tačiau juos galima rasti ir daugybę patogių ir saugių bagažui skirtų erdvių, kur tilps lagaminai, krepšiai, kuprinės ar kita.

Klaipėdos mieste galime jus paimti arba nuvežti iki namų, o kituose miestuose keleivius paimame ir paleidžiame patogiose miestų vietose, iš kur lengva pasiekti bet kurį kitą miesto tašką. Mikriukas ekspresas kelionės tikslą pasieks greitai ir palydės jus į kelionę arba parveš namo po skrydžio. Kaip jau minėjome, mikriukai turi visus kelionės patogumus, kad važiuoti būtų malonu ir net po kelias valandas trukusio važiavimo nesijaustumėte pernelyg pavargę.

Pervežimai mikriuko ekspresu: kaina, trukmė, bilietai ir tvarkaraščiai

Pervežimo sąlygos (bilietų kaina bei kelionės trukmė) priklauso nuo to, kur važiuojate. Vis tik, dažnu atveju kaina svyruoja nuo 10 iki 20 Eur. Į oro uostus važiuojame kone iš visos Lietuvos, o šiuo metu populiarūs maršrutai:

  • Kauno oro uostas – Klaipėda 25 Eur (apie 2 val.)
  • Kauno oro uostas – Palangos oro uostas 30 Eur (apie 2h 30min)
MaršrutasIšvykimo laikas
Klaipėda -Kauno oro uostas-Vilniaus oro uostas.01:00, 02:00, 05:00, 06:00, 07:00, 08:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 15:00, 17:00 val.
Vilniaus oro uostas – Kauno oro uostas-Klaipėda00:00, 04:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 16:00, 17:00, 18:00, 20:00, 23:00 val.

Dėl tikslesnių išvykimo laikų ir kainų iš kitų miestų teirautis telefonu +370 61576822

Jeigu jus domina saugus keleivių ir bagažo pervežimas Lietuvoje, drąsiai kreipkitės į iorouosta.lt ir nebrangiai bei patogiai galėsite nuvykti iš taško A į tašką B visoje Lietuvoje.