Klaipėda – Vilniaus oro uostas

You are here:

Jeigu jūs ieškote būdo patogiai, saugiai ir greitai nuvykti į Vilniaus oro uostą ar iš jo grįžti, mes galime tai pasiūlyti. Iorouosta.lt mikroautobusai yra bene geriausias transportas tada, kai norisi pailsėti prieš skrydį arba ramiai grįžti namo po jo. Mūsų tvarkaraštis yra suderintas su populiariausiais skrydžių atvykimo ir išvykimo laikais, tačiau dėl maksimalaus patogumo visus grafikus taip pat deriname ir su kiekvienu keleiviu individualiai.

Vilnius-Klaipėda

Klaipėda – Vilniaus oro uostas

Visada norisi, kad kelionė būtų patogi ir saugi, tai galioja ir kelionėms iš Klaipėdos į Vilniaus oro uostą . Saugumu rūpinasi mūsų vairuotojai, kurie yra profesionalai, o komfortą garantuoja ne tik patogūs tvarkaraščiai, tačiau ir patogios, atlošiamos sėdynės, kondicionieriai, palaikantys malonią oro temperatūrą šaltuoju ir šiltuoju metų laiku bei nemokamas Wi-Fi tinklas, kuris leis palaikyti ryšį su mylimaisiais, draugais arba kolegomis visos kelionės metu.

Keliaujant šeimoms, grupėms bei vaikams galime pritaikyti nuolaidas ir pasiūlyti pervežimo paslaugas dar pigiau. Dėl tikslių kainų ir informacijos apie nuolaidas reikėtų kreiptis telefonu!

Vilniaus oro uostas – Klaipėda

Pervežimas iš Vilniaus oro uosto į Klaipėda yra neatsiejamas ir nuo bagažo vežimo. Mūsų mikroautobusai yra ne tik erdvūs, tačiau juos galima rasti ir daugybę patogių ir saugių bagažui skirtų erdvių, kur tilps lagaminai, krepšiai, kuprinės ar kita.

Keleivius paimame ir paleidžiame patogiose miestų vietose, iš kur lengva pasiekti bet kurį kitą miesto tašką. Mikriukas ekspresas kelionės tikslą pasieks greitai ir palydės jus į kelionę arba parveš namo po skrydžio. Kaip jau minėjome, mikriukai turi visus kelionės patogumus, kad važiuoti būtų malonu ir net po kelias valandas trukusio važiavimo nesijaustumėte pernelyg pavargę.

Iorouosta.lt – komfortiškas bei saugus transportas Lietuvoje

Kodėl pasirinkti mus?

Paimsime iš namų

Kliento patogumui kiekviena kelionė derinama individualiai. Jūsų patogumui vairuotojas sutartu laiku privažiuos prie jūsų namų, biuro ar kitos pasirinktos vietos.

Nemokamas WiFi

Keleivių patogumui visi iorouosta.lt mikroautobusai yra aprūpinti interneto prieigos įranga. Kelionės metu klientams siūlome nemokamą interneto prieigą.

Tvarkaraščiai

Taupome klientų laiką. Mūsų tvarkaraščiai suderinti su populiariausiais skrydžiais, bet derinami individualiai priklausomai nuo keleivių paėmimo vietų.

Patogūs mikroautobusai

Klientų patogumui visi mikroautobusai yra aprūpinti visais šiuolaikiškais patogumais - patogiomis sėdynėmis ir vėsinančiu arba šildančiu oro kondicionieriumi.

Kilo klausimų apie pervežimą?

Jeigu kilo klausimų apie pervežimo paslaugas arba į savo klausimą neradote atsakymo mūsų interneto puslapyje, drąsiai kreipkitės į mus telefonu ir mes atsakysime į rūpimus klausimus.

Kontaktai užsakymams

Pervežimas Lietuvoje