Vilnius – Klaipėda

You are here:

Ar norisi patogiai keliauti iš Vilniaus į Klaipėdą? Dardėti senu autobusu, kur viduje tvanku, nes neveikia kondicionierius, mažai vietos kojoms, nepatogu bei nėra Wi-Fi – tikrai neverta. Iorouosta.lt jums siūlo galimybę labai patogiai ir labai saugiai, o taip pat ir nebrangiai keliauti visoje Lietuvoje. Su mumis kiekvienas galės komfortiškai nuvykti iš Vilniaus į Klaipėdą.

Vilnius-Klaipėda

Vilnius – Klaipėda mikroautobusai

Mes siekiame, kad keleiviai jaustųsi saugiai, o bagažo pervežimas būtų patogus bei lengvas. Iorouosta.lt mikroautobusus vairuoja profesionalūs vairuotojai, o patys mikriukai yra su patogiomis, atlošiamomis sėdynėmis, nemokamu Wi-Fi tinklu ir oro kondicionieriais, kad keliauti būtų vėsu ir gera net karščiausią vasaros dieną bei šilta ir jauku net pučiant speigui. Jūsų kelionė iš Vilniaus į Klaipėdą bus rami ir tokia patogi, kokia tik gali būti.

Klaipėda – Vilnius mikroautobusai

Patogus keleivių ir jų daiktų pervežimas garantuotas, nes kelionių iš Klaipėdos metu, su kiekvienu keleiviu individualiai suderiname išvykimo laiką, kad visiems būtų maksimaliai patogu nuvykti į Vilnių arba kitą vietovę mūsų maršrute. Sutartu laiku mikroautobusas paims jus nuo sutartos vietos Klaipėdoje, pvz., namų ar biuro. Mūsų išvykimų tvarkaraštis dažnai derinamas su į oro uostus atskrendančių dažniausių skrydžių grafikais. Galima sakyti, kad išvykstame beveik kiekvieną valandą.

Iš Klaipėdos bei kitų miestų vežame ir didesnes grupes. Grupėms, šeimoms bei vaikams taikomos nuolaidos. Dėl jų reikėtų kreiptis telefonu!

Specialios nuolaidos ir pasiūlymai​
Klaipėda - Vilniaus oro uostas

Pervežimai mikriuko ekspresu: kaina, trukmė, bilietai ir tvarkaraščiai

Mūsų mikroautobusai juda iš anksto numatytais, tačiau lanksčiais maršrutais. Ieškome saugiausio ir patogiausio kelio pristatyti jus iš vienos vietos į kitą. Mikriukas ekspresas juda be bereikalingų sustojimų ir dėl to savo tikslą pasieksite greičiau, o salone esantys patogumai leis komfortiškai nusnausti po ilgos kelionės ar pailsėti prieš skrydį.

Bilietų kaina priklauso nuo to, kur važiuojate. Kelionės trukmė taip pat priklauso nuo atstumo. Štai dažniausių mūsų įveikiamų maršrutų sąrašas bei bilietų kaina ir kelionės trukmė:

Kodėl pasirinkti mus?

Paimsime iš namų

Kliento patogumui kiekviena kelionė derinama individualiai. Jūsų patogumui vairuotojas sutartu laiku privažiuos prie jūsų namų, biuro ar kitos pasirinktos vietos.

Nemokamas WiFi

Keleivių patogumui visi iorouosta.lt mikroautobusai yra aprūpinti interneto prieigos įranga. Kelionės metu klientams siūlome nemokamą interneto prieigą.

Tvarkaraščiai

Taupome klientų laiką. Mūsų tvarkaraščiai suderinti su populiariausiais skrydžiais, bet derinami individualiai priklausomai nuo keleivių paėmimo vietų.

Patogūs mikroautobusai

Klientų patogumui visi mikroautobusai yra aprūpinti visais šiuolaikiškais patogumais - patogiomis sėdynėmis ir vėsinančiu arba šildančiu oro kondicionieriumi.

Kilo klausimų apie pervežimą?

Jeigu kilo klausimų apie pervežimo paslaugas arba į savo klausimą neradote atsakymo mūsų interneto puslapyje, drąsiai kreipkitės į mus telefonu ir mes atsakysime į rūpimus klausimus.

Pervežimas Lietuvoje