Keleivių pervežimas/vežimas į oro uostą

You are here:

Kelionės neretai įvardijamos kaip vienas mėgstamiausių pomėgių. Keliaujant į svečias šalis galima atsiplėšti nuo kasdienybės, pažinti kitų šalių kultūras, ir, žinoma, patirti daugybę džiugių emocijų. Visada tikimasi, kad kelionė vyks sklandžiai ir neteks susidurti su tam tikrais netikėtumais, todėl kelionės planavimu vertėtų pasirūpinti dar iš anksto. Nepamirškite: svarbu pasirūpinti ne vien tik skrydžio bilietais ir viešbučio rezervacija, bet taip pat ir kelione į oro uostą. Nors neretai nusprendžiama vykti nuosavu automobiliu, tačiau reikėtų nepamiršti, kad automobilio saugojimas aikštelėje visada reikalauja papildomų išlaidų. Dažnais atvejais kur kas palankesniu pasirinkimu gali būti keleivių pervežimas į oro uostą – tokia pasirinkimo galimybė turi ne taip ir mažai privalumų.

Į oro uostą keliaukite pigiau

Nors neretai manoma, kad keleivių pervežimas į oro uostus gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Šios paslaugos įkainiai įprastai yra gerokai mažesni nei automobilių stovėjimo aikštelės mokesčiai, be to, keleivių grupėms visuomet yra taikomos nuolaidos. Visai nesvarbu, kiek laiko truks jūsų kelionė – vos kelias dienas ar porą savaičių, tikėtina, kad pervežimo paslaugos jums kainuos pigiau nei automobilio saugojimas stovėjimo aikštelėje. Keleivių vežimas gali būti pasirenkamas ir tuomet, jei keliaujate ir vieni, ir tada, jei kelionę planuojate su draugų kompanija.

Dar sklandesnis kelionės planavimas

Kartais nerimaujama, kad keliaujant į oro uostą gali sugesti nuosavas automobilis ar nutikti dar kas nors nenumatyto. Maža to, dalis vairuotojų baiminasi, kad automobilio laikymas stovėjimo aikštelėje neužtikrins pakankamo saugumo. Kelionės metu norisi pamiršti visus rūpesčius, todėl neleiskite, kad jus užvaldytų nerimas dėl nuosavo automobilio. Keleivių vežimas gali garantuoti, kad oro uostą pasieksite sklandžiai, o kelionės metu jums nereikės galvoti apie savo transporto priemonės saugumą.

Patogus kelionės laikas

Keleivių pervežimas visuomet organizuojamas keliautojams patogiu laiku. Pervežimo reisai yra derinami prie skrydžių tvarkaraščio, tad visai nesvarbu, kokiu metu yra numatoma kelionės lėktuvu pradžia (ankstų rytą, vėlyvą vakarą ar net naktį), galite būti užtikrinti, kad jums bus pasiūlytas patogiausias kelionės laikas. Tam tikrais atvejais į oro uostą nusprendžiama vykti dar gerokai iš anksto, ir tuomet tenka svarstyti, ką reikės veikti iki būsimo skrydžio, tačiau to daryti tikrai nereikės, jei rinksitės keleivių pervežimo paslaugas. Į oro uostą atvyksite pačiu laiku, taigi, kelionė vyks tikrai sklandžiai.

Užsisakykite pervežimo paslaugas

Planuodami kelionę nepamirškite pasirūpinti ir kelione į oro uostą: susisiekite su mumis ir rezervuokite jums patogiausią kelionės laiką. Mes pasirūpinsime, kad jūsų kelionė būtų patogi ir saugi: mikroautobusus vairuoja profesionalūs vairuotojai, transporto priemonėse yra įrengti kondicionieriai ir veikia nemokamas Wi-Fi ryšys. Jei kiltų tam tikrų klausimų, susisiekite mūsų svetainėje nurodytais kontaktais: mes pasistengsime kuo greičiau atsakyti!

Kodėl pasirinkti mus?

Paimsime iš namų

Kliento patogumui kiekviena kelionė derinama individualiai. Jūsų patogumui vairuotojas sutartu laiku privažiuos prie jūsų namų, biuro ar kitos pasirinktos vietos.

Nemokamas WiFi

Keleivių patogumui visi iorouosta.lt mikroautobusai yra aprūpinti interneto prieigos įranga. Kelionės metu klientams siūlome nemokamą interneto prieigą.

Tvarkaraščiai

Taupome klientų laiką. Mūsų tvarkaraščiai suderinti su populiariausiais skrydžiais, bet derinami individualiai priklausomai nuo keleivių paėmimo vietų.

Patogūs mikroautobusai

Klientų patogumui visi mikroautobusai yra aprūpinti visais šiuolaikiškais patogumais - patogiomis sėdynėmis ir vėsinančiu arba šildančiu oro kondicionieriumi.

Kilo klausimų apie pervežimą?

Jeigu kilo klausimų apie pervežimo paslaugas arba į savo klausimą neradote atsakymo mūsų interneto puslapyje, drąsiai kreipkitės į mus telefonu ir mes atsakysime į rūpimus klausimus.

Pervežimas Lietuvoje